[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: admin  
Fórum » Csevegő » Segítség » Segitség!
Segitség!
adminDátum: Csütörtök, 2012-11-22, 9:48 AM | Üzenet # 1
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 354
Állapot: Offline
Kérdés, kérés, óhaj, sóhaj, panasz...

GergőDátum: Csütörtök, 2012-11-22, 9:48 AM | Üzenet # 2
Őrnagy
Csoport: Elit tagok
Üzenetek: 81
Sziasztok! pray
Most regiztem erre az oldalra és nekem nagyon tetszik, na most az első kérdésem az lenne hogy van kő kemény 10$om amit be szeretnék befektetni valamelyik oldalba és szeretnék segítséget kérni hogy melyik oldalba érdemes meg tennem? ami persze egy idő múlva meg is téríti a befektetésemet.

Előre is köszönöm a választ!

Az üzenetet módosította: Gergő - Szerda, 2012-11-21, 9:10 PM

adminDátum: Csütörtök, 2012-11-22, 9:48 AM | Üzenet # 3
Vezér-őrnagy
Szia Gergő!

Őszinte leszek hozzád. Nem akarok mellé beszélni. 10$ befektetéssel ne is próbálkozz.
És hogy miért.
A legtöbb oldal esetében a tagságot nem érdemes rövid időre megvenni, mert nem fog megtérülni, ha refeket veszel belőle, azzal sem érsz el semmit, mert vagy dolgoznak vagy nem. Ha dolgoznak, akkor rendszerint éppen csak a saját árukat termelik meg, ha megtermelik! Ráadásul magasabb tagság nélkül csak bukhatsz rajta.
Pl: Probux. Ha standard ként veszed meg a refeket, akkor a lekattintott fix hírdetések után 2 centet kapsz refenként. Golden tagsággal ez már 4 cent / ref.
Neobux: Ne is vegyél refeket, ha nem akarsz botokra költeni!
Grandeclix: egy ref 45cent. És egyáltalán nem "dolgosak".Sokat kell válogatni, és ez bizony időbe tellik.
Vilvin.: Vele érdemes lenne foglalkozni, de ezzel inkább várj. Az adminnak meglehetősen sok gondja van a payzaval, így a kifizetések is akadoznak.
Incentria, cliksia,: A tagságra futná 2 hónapra, de már hosszú ideje nincs eladó referensük.

Sorolhatnám a végtelenségig, de nincs értelme. Azt javaslom, hogy inkább várj egy kicsit, gyűjtögess még hozzá.
Ha jól akarsz befektetni akkor egy egy oldal esetében 50-100$ körül számolj. Sok esetben a tagság megvásárlása előtt érdemes legalább 100 refet venni, ennek oldalanként változó a költsége, nagy átlagban 20-100$ között mozog. Hozzá jön még az éves tagság, ami szintén 50-100 dollár, szintén oldalanként változó.
Persze azért még ha lassan is, de haladni így is tudsz. Hirdesd a reflinked, ezt például megteheted itt is, minél több direkt referensed van annál jobb! Vannak olyan oldalak melyekbe nem érdemes befektetni, sőt még klikkelni sem, de a regisztráció mellé adnak "ajándékba" pár dolcsit. Ezt az összeget is vissza forgathatod a saját linked hirdetésére.
Nem egyszerű ez a munka, nagyon jól át kell látni, ki kell ismerni. És ami fontos még, nagyon észnél kell lenni. Amíg ezen nem vagy túl, addig ne fizess be senkinek semmit. Mert könnyen becsaphatnak.
Én is ráfizettem már, több száz dollárom ugrott a csalók miatt, nem sok híja volt annak hogy ki száljak ebből a "buliból". Nem tettem meg, inkább létrehoztam ezt az oldalt, hogy ha lehet, senki más ne járjon úgy mint én.

Üdv. admin

OncsaoDátum: Csütörtök, 2012-11-22, 1:09 PM | Üzenet # 4
Alezredes
Üzenetek: 102
Sziasztok!

Állítólag új az oldal, tehát regisztráltam. Kaphatnék róla véleményt?

http://www.keobux.com/?ref=oncsao

előre is köszönöm!

adminDátum: Csütörtök, 2012-11-22, 6:02 PM | Üzenet # 5
Vezér-őrnagy
Szia Oncsao!

Személyes véleményem az oldalról.:
A kockázati tényezője meglehetősen rossz. 34% ez nagyon kevés. A bázisa Norvégiában, de az irányitás Kínában található. Minden egyes, az oldalhoz tartozó elérhetőség, email, ingyenes, pl hotmail. Ami azt jelenti, hogy így a "tulaj", gond esetén, teljes mértékben el tud tűnni. Mivel magán kézben van így ez sem egy jó ómen. A fórum elnagyolt, épp csak a "legfontosabb" topicok találhatóak meg, egy normális fórum esetében fellelhető lenne a különböző országok topicja is. A rang listán a 798,684 helyet érte el. Meglehetősen hátul kullog, példának okáért a yahoobux.com 18,674 helyet tudhatja a magáénak. Persze ez nem jelenti azt hogy nem fog fizetni, eleinte általában 1-3 kifizetést szoktak produkálni, már csak azért is hogy csalogassák a felhasználókat, de személy szerint egy fillért sem fektetnék bele.

Üdv admin

OncsaoDátum: Csütörtök, 2012-11-22, 7:20 PM | Üzenet # 6
Alezredes
Köszönöm fáradozásod. Nem fektetek bele, de egy kifizetésig csinálom, meglátjuk mi lesz.

Üdv Oncsao

adminDátum: Csütörtök, 2012-11-22, 7:33 PM | Üzenet # 7
Vezér-őrnagy
Meg kockáztathatod a második kifizut is. Az ilyen jellegü oldalak általában 2-3 hónapig futnak, addig ívelnek felfelé, s amikor már szépen szaladna a szekér akkor kezdik elhanyagolni. Rendszerint kinullázzák őket s egy pár héttel, esetleg hónappal később újra inditják. A leggnagyon gondot általában a kifizetések, késése, illetve hiánya, valamint az jelenti, hogy rendszerint egy admin már nem tudd kezelni egy x létszám feletti oldalt.

Üdv admin

bluangelDátum: Péntek, 2012-11-23, 10:25 AM | Üzenet # 8
Hadnagy
Üzenetek: 44
Hello, egy kis segitség kellene. Én nem vagyok olyan tapasztalt mit te, ill. ti.mivel csak pár hónapja csinálom. Szóval minden probléma nélkül sikerült Payza,Paypal Ego számlát nyitnom, de a Libertyvel nem boldogulok. A reg után kaptam válasz emailt abban lévő U-s számot irtam be valamint a password kódot és nem fogadja el. Már több böngészöel is probáltam,de semmi eredmény hibát jelez. A reg gmail-os
Aztán én is szeretném megosztani tapasztalataimat az oldalon, hát gondolom neked ill. pár felhasználónak nem lenne uj dolog.Köszönöm a segitséged előre is.

adminDátum: Péntek, 2012-11-23, 11:16 AM | Üzenet # 9
Vezér-őrnagy
Ez annyira nem is egyszerű.

A regisztráció végén kapsz egy "IMPORTANT" képernyőt. Ezt a válasz emaillel együtt kapod a böngésződben nyílik meg. Az itt szereplő adatokat fel kell jegyezni.
Így néz ki:

Az itt szereplő jelszavaddal tudsz belépni a számládra.

Ez pedig az email:

Belépés:

"Next" -el tovább!
Ilyenkor előfordulhat ,hogy a Liberty Reserve kér egy "Verification PIN"-t. Ez akkor történik meg ha más IP címről lépünk be a számlánkra és belett kapcsolva az IP cím védelem(IP security ENABLED). Ez azért jó ,mert így máshonnan nem tudnak belépni. A "Verification PIN"- t e-mail -ban küldik meg, csak másold be a mezőbe és tovább is tudsz lépni.

Most látod a megadott üdvözlőszöveget. Ha oké ,akkor pipáld ki alatta a "Confirm" -al kezdődő szöveget és klikk a "continue" gombra. Ezzel beléptél a "pénztárcádba". Klikkelj a "Login PIN" gombra! Írd be a "Login PIN" kódodat.
Bejutottál a főszámlába ,de most első belépéskor még a regisztráció második lépését meg kell csinálni. Ez a képernyő jelenik meg:

Ha ezzel is kész vagy akkor már a "SUBMIT" lenyomása után mehetsz a főszámládra.

Ha az "IMPORTANT" képernyőn szereplő adatokat nem jegyezted fel, akkor meglehet, hogy ujj számlát kell regisztrálnod. Az ott szereplő adatokra, valamint az emailben megkapott adatokra, bármikor szükséged lehet. Ezért érdemes őket nagyon jól megőrizni. Egyébként megsúgom, elsőre nekem se ment, így regiztem egy másikat, de annál már oda figyeltem az ilyen részletekre.

Sok sikert az oldalon, és jó sok dolcsit!
Üdvözöllek a csapatban!

byby admin
Csatolmányok: 7236056.jpg(27.7 Kb) · 9022491.jpg(26.7 Kb) · 7482923.jpg(30.9 Kb) · 8724636.jpg(41.9 Kb)

bluangelDátum: Péntek, 2012-11-23, 4:20 PM | Üzenet # 10
Hadnagy
Nagyon köszönöm a részletes tájékoztatót. Azonban a problémám nem oldódott meg. A reg után feljegyeztem, pontosabban kimásoltam az adott kodokat teljesen. Az általad irt 3.-ik képen lévő ablakban van a hibám onnan nem tudok tovább menni. Már próbáltam másik reg-et de ugyazaz a hiba nem jutok tovább. Tehát a felső sorba beirtam az uj U számsort majd a password -ot ezt a kódot a Liberty adta 10 jegyü kód. Egyébként csak azért birkozom ezzel mert a safetyfundbux.com lóg 10 dolcsival és a Payza-ra nem akar fizetni. Rövid levélváltás után igérte, hogy Libertyre fizet. Nekem meg nincs Liberty számlám. Szóval igy néz ki a dolog.

adminDátum: Péntek, 2012-11-23, 5:15 PM | Üzenet # 11
Vezér-őrnagy
Elküldtem emailben. Jelezd majd mire jutottál.

Üdv admin

bluangelDátum: Péntek, 2012-11-23, 7:24 PM | Üzenet # 12
Hadnagy
Minden oké számla rendben, szerintem a gmail.com nem jo hozzá amit korábban alkalmaztam. Hálás köszönet, megirom pénzdolgában mire jártam. bluangel

adminDátum: Péntek, 2012-11-23, 7:34 PM | Üzenet # 13
Vezér-őrnagy
Örülök, hogy sikerült.
A beszámolódat pedig várni fogjuk.

Üdv admin

OncsaoDátum: Vasárnap, 2012-11-25, 5:57 PM | Üzenet # 14
Alezredes
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.

Ezen az oldalon regisztráltam: http://www.megacashbux.com/?ref=oncsao

Megpróbáltam kikérni a pénzt (1$-tól kifizet, de ezt írta (fordítóval):
Kifizetés kérelmet elutasította
A kifizetés maximum fiókja 250%- a beruházás. Mivel a beruházás $ 0,00, a maximális összeg kérhet itt $ 0,00 .

Nem találok olyan menüt, hogy egyátalán hol lehet befizetni?

Ha valaki segítene megköszönném.

Oncsao

adminDátum: Vasárnap, 2012-11-25, 8:34 PM | Üzenet # 15
Vezér-őrnagy
Befizetni minden esetben az "Add funds" menüben tudsz. Rendszerint, bal szélen lent találod a "Purchase" menüpont alatt.
A bejelentkező új oldalon a következőket kell megtenned.:
1: "Enter amount" Beírod a befektetni szánt összeget.
2: "Payment processor" Kiválasztod azt az e-bankot amelyikről szeretnél befektetni.
3: "Promo" Itt láthatod, ha esetleg valamilyen plusz vagy minusz van. Némelyik oldal a befektetett összegre rá tesz egy kicsit, de van amelyik "fee" címszó alatt levon belőlle.
3: "Amount to be added" Ez pedig az az összeg ami majd megjelenik a belső egyenlegeden.

Ha minden megvan akkor katt az "Add funds" gombra.
Rendszerint megjelenik egy új oldal, ugyan azon a lapon ahol eddig voltál. Csak hogy ez már az e-bankhoz visz. Itt kell megadnod az e-bankhoz szükséges belépési adataidat, jelszavad, és ha van pin kódot is. Amint meg vagy ezekkel klikk a "Pay now" gombra. Ha minden rendben ment akkor (rendszerint) meg is köszönik. Viszont nem minden esetben léptet vissza az adott oldalhoz. Ilyenkor neked kell vissza menni.

Röviden, tömören a lényeg... wink

Üdv admin

Fórum » Csevegő » Segítség » Segitség!
Keresés: