[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: admin  
Fórum » Hirek információk » Hírek, információk, ujdonságok » Inaktív felhasználók hozzászólásai, hirdetései.
Inaktív felhasználók hozzászólásai, hirdetései.
adminDátum: Péntek, 2012-12-07, 2:24 PM | Üzenet # 1
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 354
Állapot: Offline
Sziasztok!

Ezt az oldalt ama elgondolás fényében hoztam létre, hogy mindenki segíti a másikat. Aki megnézi, megnézte a GYIK tartalmát annak ezzel tisztában kell lennie. Nem várok senkitől sem lehetetlent. Ha nem tudsz valamit, kérdezz, de ha olyas valamiről van ismereted melyről másnak nincs, azt oszd meg a többiekkel, feltéve ha valaki rákérdez. Jelenleg egy olyan felhasználónak vannak, rövidesen csak voltak itt a hirdetései, aki lassan egy hónapja be sem tette a "lábát" az oldalra. Próbáltam már elérni őt emailen keresztül, de semmi reakció. Ennek már több mint két hete. Türelmes vagyok hiszen egy hónapja nem jelentkezett be az oldalra.
Így a GYIK hirdetésekre vonatkozó szabályának 3. pontját nem tartotta be. Ebből kifolyólag a hirdetéseit, hozzászólásait eltávolítom. Ezzel lehetőséget, helyet biztosítva a ténylegesen aktív tagjaink hirdetéseinek.

Üdv admin

Fórum » Hirek információk » Hírek, információk, ujdonságok » Inaktív felhasználók hozzászólásai, hirdetései.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: