[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: admin  
Fórum » Hirek információk » Hírek, információk, ujdonságok » Online Chat
Online Chat
adminDátum: Hétfő, 2012-11-19, 6:52 PM | Üzenet # 1
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 354
Állapot: Offline
A mai napon, beintegráltam az oldalba egy online chatet is. Ez természetesen csak egy bizonyos felhasználói körnek, csoportnak lesz elérhető, amit ki kell érdemeli. Persze ehez idő kell, mert azt ugye senki nem várhatja el hogy, anélkül férjen hozzá dolgokhoz, hogy semmit nem tett le az "asztalra".

krapuDátum: Kedd, 2012-11-20, 0:57 AM | Üzenet # 2
Ezredes
Csoport: Elit tagok
Üzenetek: 201
Huha! Nagyon jó, mert így könnyebb kommunikálni egymással:)

adminDátum: Kedd, 2012-11-20, 1:17 AM | Üzenet # 3
Vezér-őrnagy
Igen, pont ez a célom nekem is. Bár még vannak bizonytalan tényezők az elképzelésemben, de ettől függetlenül az sem kizárt, hogy minden regisztrált felhasználó számára elérhető lesz. Hiszen így kérdezni is egyszerűbb lenne, csak hogy ezzel meg az a baj, hogy akkor egy egy témát nagyon sokszor kell leírni, viszont ha a kérdések a fórumban szerepelnek, akkor elég ha egyszer le van írva.
Jó kis dilema... bash

krapuDátum: Kedd, 2012-11-20, 1:22 AM | Üzenet # 4
Ezredes
Csoport: Elit tagok
Üzenetek: 201
Nehéz döntés az biztos, de szerintem a chat kötetlenebb és közvetlenebb. Kérdés, hogy mennyire olvasnak vissza??? Csak azért, hogy könnyítsem a dolgodat smile

adminDátum: Kedd, 2012-11-20, 1:41 AM | Üzenet # 5
Vezér-őrnagy
Nem olvasnak vissza. Sokan a fórumot sem nézik át mielőtt kérdeznének. De ha rá érsz a chaten leszek. Ott könnyebb dumálni... smile

adminDátum: Péntek, 2012-11-23, 6:16 PM | Üzenet # 6
Vezér-őrnagy
Üdv!

Az online chat nyitott. Bárki hozzáférhet aki akar. Van egy fő szoba a közös csevegéshez, de alkalmas privát beszélgetésekre is.
Bízom benne, hogy mindenkinek hasznára lesz.
Ha nem tudod megnyitni, belépni, akkor frissítsd a javadat, ha így sem megy akkor a böngésződet is frissítened kell.

Üdv admin

Fórum » Hirek információk » Hírek, információk, ujdonságok » Online Chat
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: