[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: admin  
Fórum » Teszt "üzem" » Játék oldalak » Kalandjáték (Kaland játék némi pénzkeresettel fűszerezve)
Kalandjáték
qvasz2Dátum: Vasárnap, 2012-11-11, 9:45 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Állapot: Offline
A játék lényege, hogy pincéket kell átkutatni, kincseket kell benne megtalálni, és közben különféle kitalált szörnyeket kell legyőzni.
Ha érdekel és mégsem boldogulsz a regisztrációval, vagy a kezdetekkel, írj és segítek!

MEGNÉZEM

Az üzenetet módosította: qvasz2 - Vasárnap, 2012-11-11, 9:47 PM

adminDátum: Hétfő, 2012-11-12, 0:09 AM | Üzenet # 2
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 354
Egy kifizetési bizonylatot tölts fel légyszíves.

Köszönöm.

qvasz2Dátum: Hétfő, 2012-11-12, 9:44 AM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Én még csak egy hónapja játszom, nekem nincs még kifizetésem, (az októberért 1 dollárt kaptam, és azt vissza is forgattam, rangot lehet vásárolni, így több pénz gyűlik), viszont aki alá regiztem, ő már régóta nyomja, neki már van több kifizetése is. Ha gondolod, be tudom tenni az ő oldaláról a kifizetési képeket, de azok nem az enyémek.
Ez egy játék elsősorban, és csak másodlagosan lehet vele egy kevés pénzt is keresni.
Viszont pont azért tettem ide föl, mert ha lenne néhány emberke, akit érdekel, és elkezd "alattam" játszani, akkor hamarabb tudnék pénzt kivenni, és bizonylatot is mutatni.

Az üzenetet módosította: qvasz2 - Hétfő, 2012-11-12, 9:50 AM

adminDátum: Hétfő, 2012-11-12, 7:38 PM | Üzenet # 4
Vezér-őrnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 354
A teljes témát áthelyeztem ide. Amint lesz saját kifizetési bizonylatod, és fel is töltöd, úgy vissza teszem az eredeti helyére.

További szép napot és sok-sok dollar

Fórum » Teszt "üzem" » Játék oldalak » Kalandjáték (Kaland játék némi pénzkeresettel fűszerezve)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: